O mnie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

   Nazywam się Bartosz Stefaniak a znany jestem w środowisku jako Dj Bizon. Gorzów Wlkp. to moje miasto rodzinne. Zajmuje się profesjonalną oprawą imprez tanecznych jako Dj. Wesele, urodziny, impreza firmowa, studniówka - tam z chęcią zagram, w Gorzowie Wlkp. oraz po za miastem.
 Mogę się pochwalić 18 letnim zawodowym doświadczeniem w prowadzeniu imprez tanecznych, od typowych dyskotek (10 lat w klubach Alibi->Tawerna Bosmana i Metro jako Dj rezydent),imprez lat 80-tych w klubie Alibi, poprzez imprezy polonijne w Uk (5 lat Dj rezydent Slav Party i Supernova w Leicester),bali studniówkowych ,imprez firmowych ,bali sylwestrowych i oczywiście wesel wraz z poprawinami.
 Moj muzyczny repertuar to prawdziwy wehikuł czasu, od lat 60-tych po aktualne przeboje z Polska Muzyką na Czele. Największe i najpopularniejsze przeboje ,bez których nie może się odbyć żadna Polska Impreza. W  latach 2010 - 2016 byłem rezydentem oraz współtwórcą sukcesu lokalu Santa Fee na bulwarze wschodnim.
 Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy poszukują profesjonalnej oprawy muzycznej oraz wodzirejskiej na Swoje Wesele Marzeń i inne imprezy okolicznościowe. Moje doświadczenie, oraz obycie ze sceną i estradą, która znam jak własną kieszeń jest gwarantem niezapomnianej imprezy. Mowie biegle po angielsku. 

©2017 djdlaciebie.pl & Dj Bizon. All Rights Reserved. Helix Template Designed By Vinci90PL

Search