wesela-3.jpg
31.jpg
2.jpg
Wesele to najważniejszy dzień w życiu MLODEJ PARY, dlatego dokładam wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom Państwa Młodych. Imprezy okolicznościowe różnego rodzaju, które prowadziłem przez wiele lat pozwoliły nabrać mi doświadczenia jako DJ na wesele, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to było Wymarzone Wesele.
Do każdego Wesela podchodzę z energią i zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszę się uznaniem w naszym rejonie.
 
Dobór utworów to selektywna mieszanka stylów i gatunków ,aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Wieloletnia praca w roli DJ-a pozwoliła mi z kompletować bogaty repertuar - od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Wiem jak zachęcić i podrywać gości do tańca i zabawy. Zabawy i konkursy konsultuje z Państwem Młodym na spotkaniu przed weselem. Dobieramy tak zabawy aby goście mieli możliwość dodatkowej integracji czy też swojego rodzaju rywalizacji w konkursach.
Wiedza muzyczna, instynkt doboru nagrań oraz obycie z mikrofonem i za konsoleta sprawia ze Wesele z pewnością będzie dla Państwa dniem pełnym niezapomnianych wrażeń.
©2017 djdlaciebie.pl & Dj Bizon. All Rights Reserved. Helix Template Designed By Vinci90PL

Search